Podkłady loreal do cery suchej

Posiadaczki cer suchych mają zazwyczaj nieco trudniej w szukaniu odpowiednich kosmetyków do makijażu. Ich cera jest bardzo wymagająca, przez co nie toleruje wielu produktów pielęgnacyjnych, jak i kolorowych. Zatem sprostanie jej wymaganiom jest czasem wyjątkowo trudnym i skomplikowanym procesem.

Kosmetyki do cery suchej

Cera sucha jest równie wymagająca i problematyczna, co cera tłusta. Jej pielęgnacja musi opierać się przede wszystkim na łagodnym oczyszczaniu i mocnym, dogłębnym nawilżaniu. Tu doskonale sprawdzają się tłuste kremy oraz wszelkie nawilżające maseczki. Oczywiście o jej kondycje i wygląd należy dbać regularnie rano i wieczorem. Każde zaniedbanie kończy się nieprzyjemnym uczuciem „ściągania” skóry oraz powstawaniem suchych miejsc na twarzy, które wbrew pozorom nie łatwo zniwelować.

Makijaż cery suchej

Makijaż cery suchej nieróżni się zbytnio od makijażu pozostałych cer – poza podkładem. Jest on kluczowym wyznacznikiem wyglądu całego makijażu. Jego prawidłowy dobór jest bardzo ważny, ponieważ jako baza jest podstawą dla pozostałych kosmetyków kolorowych.
Najlepszym wyborem jest podkład Loreal. Mają lekką konsystencję i właściwości nawilżające, a więc wszystko to, czego potrzebuje cera sucha. Podkłady tej marki dostępne są w wielu odcieniach, wiec bez przeszkód każda kobieta wybierze coś dla siebie.

Warto również wspomnieć, ze wygląd podkładu zależy także od pielęgnacji, jaka zostaje nałożona przed wykonaniem makijażu. Jeśli będzie zbyt „tłusta”, to niestety żaden podkład nie będzie ani dobrze wyglądał, ani długo się utrzymywał.