Sztuczny piercing to też rozwiązanie!

Chcesz wyglądać modnie i odważnie, ale boisz się, że na stałe się oszpecisz, jeżeli coś pójdzie nie tak? A może nie masz jeszcze 18 lat i boisz się, że rodzice będą wściekli? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem na wszystkie młodzieżowe spotkania i imprezy jest fake piercing, który z dobrym skutkiem i całkowicie autentycznie potrafi zastąpić prawdziwe kolczyki.

Bez dotykania go i przyglądania się z naprawdę bliska jest on nie do odróżnienia, a można przy okazji każdego wyjścia odmieniać swój wygląd o 180 stopni!

Dawniej w modzie były klipsy

Czyli kolczyki bez przekłuwania, które wsuwało się na klips na płatek ucha. W tej chwili na rynku dostepne są sztuczne kolczyki nie tylko do uszu, ale także do wszystkich innych części ciała. Można bezboleśnie przyczepić je do nosa, wargi lub brwi, a nawet do pępka i nikt kto Cię nie zna nie zorientuje się, że cokolwiek jest z nimi nie tak. Jednocześnie wystarczy odrobina wody z mydłem, żeby łatwo odeszły od skóry i bezpowrotnie zniknęły.

Może chcesz sprawdzić, jak będziesz wyglądać

Fake kolczyki to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli chcesz sobie zrobić prawdziwy piercing, ale nie masz jeszcze pewności, czy będzie Ci pasował albo czy będzie dobrze wyglądał w wybranym przez Ciebie miejscu.  W takiej sytuacji z pomocą przychodzi sztuczny piercing, który oferowany jest w niemal równej ilości wzorów, kolorów i modeli, jak ten prawdziwy. Dzięki temu łatwo i szybko sprawdzisz, czy to jest coś dla Ciebie i czy warto poświęcać cenne środki na wizytę u specjalisty i zakup ozdoby, która będzie z Tobą jeśli nie na stałe, to przynajmniej na kilka lat.