Kiedy włosy są słabe

Wiele kobiet martwi się tym, że ich fryzury, zwłaszcza po sezonie zimowym, są pozbawione blasku. Nic dziwnego, poza nakryciem głowy, na stan włosów wpływa wiele innych czynników, takich jak nadmierne zabiegi pielęgnacyjne czy warunki pogodowe. W efekcie fryzura pozbawiona jest blasku, nie ma lekkości i posiada tendencje do puszenia się.

Naturalna maska do włosów

W przypadku włosów mocno osłabionych o nadwyrężonej kondycji, sama pielęgnacja szamponem i odżywką może nie wystarczyć. Warto więc zainwestować w naturalną maską do włosów, która jest kosmetykiem wnikającym w głębokie struktury włosa i odżywiającym go od środka. Jeśli chcesz przejrzeć takie modele w tym sklepie znajdziesz fajne produkty, które pochodzą od dobrych firm produkujących kosmetyki z organicznych składników.

odżywcza maska do włosów z naturalnych składników

Naturalna maska do włosów nie ma w swoim składzie żadnych sztucznych składników, zapachów czy barwników. Jej produkcja odbywa się z poszanowaniem środowiska.

Domowe maski do włosów

Świetnie działające maski do włosów można także przyrządzić we własnym domu. W każdej kuchni znaleźć można składniki, które świetnie wpływają na kondycję włosów. Są to jajka, miód, mleko, a nawet… piwo. Co prawda, po zaschnięciu maski na włosach tworzy się twarda skorupa, jednak już po jej spłukaniu włosy są pachnące, miękkie, błyszczące i głęboko nawilżone. Z pewnością warto wypróbować taki rodzaj pielęgnacji we własnym domu.